Posilovač řízení - servořízení s SERVOTORNIC

6 dní | Repasováno | TRW
8 820,00 Kč
7 289,26 Kč bez DPH
Hřebenové řízení s hydraulickým posilovačem řízení - servořízení
Toto řízení obsahuje čidlo pro ztužování řízení ve vyšší rychlosti - SERVOTORNIC

Originální číslo 577003E010

Vyráběno od roku 08/02 >

S čidlem pro ztužování volantu

Délka celého servořízení 1120 mm

Vratná část je bez zálohy.
Záruka 12 měsíců na repasované řízení. Obsahuje manžety a řídící tyče.

Nejpozději po montáži je potřeba nám zaslat vratnou část řízení zpět. ( repasovanou část ), pokud by jste měli zájem můžeme Vám zařídit zpětný balíček, aby u Vás vyzvedli vratnou část.

Zpětný balík

Umíme Vám zajistit zpětný balíček, tedy po montáži až budete mít připravené servořízení nebo servopumpu na vrácení, tak se nám stačí ozvat a my si pošleme přepravce k Vám na stanovený den, aby si převzal díl.

Stačí ho jen zabalit tak, aby z něj neunikaly žádné kapaliny – nejlépe do krabice ve které Vám přišel díl od nás. Etiketu bude mít přepravce připravenou od nás.

 

Celá tato služba je zpoplatněna za 200 Kč s DPH

Montáž

Pokud by jste chtěli můžeme Vám u nás zajistit montáž jak servořízení tak servo pumpy.

Většinu servořízení jsme schopni vyměnit za 1 den, tedy ráno nám přistavíte vůz a odpoledne je řízení zpravidla vyměněno, pokud nenastanou komplikace.

Cena za výměnu se pohybuje okolo 3 – 6 tis Kč včetně DPH, u každého tipu vozidla se cena stanovuje individuální v závislosti na náročnosti.

V ceně je zahrnuta demontáž a montáž

Pročištění celého systému od nečistot, které jsou v systému z poškozeného dílu (nezbytně je nutné systém vyčistit, jinak tyto nečistoty poškodí nový díl )

Nová servo kapalina

Geometrie přední nápravy

 

Servo čerapadlo jsme schopni vyměnit za 1 den, tedy ráno nám přistavíte vůz a odpoledne je řízení zpravidla vyměněno, pokud nenastanou komplikace. U elektrických čerpadel bývá zpravidla nutná i konfigurace v řídící jednotce vozidla

Cena za výměnu se pohybuje okolo 2 - 4 tis Kč včetně DPH, u každého tipu vozidla se cena stanovuje individuální v závislosti na náročnosti.

V ceně je zahrnuta demontáž a montáž

Pročištění celého systému od nečistot, které jsou v systému z poškozeného dílu (nezbytně je nutné systém vyčistit, jinak tyto nečistoty poškodí nový díl )

Nová servo kapalina

V případě potřeby naprogramování elektrického čerpadla 

Servopumpa

Pokud potřebuje na najít servo pumpu pro váš vůz, stačí nám zaslat VIN code na info@truckmotor.cz a my se Vám ozveme s naší aktuální nabídkou. Náš sortiment se neustále rozšiřuje o kompletně nové a také repasované servo pumpy. Jako u řízení na repasované servopumpy neúčtujeme vratnou zálohu, ale je potřeba nám ji po montáži zaslat.

Repasované servopumy ( mechanické - elektrické ) jsou kompletně repasovány se zárukou 1 rok. Na nové servopumpy je záruka 2 roky.

K dalším dotazům stačí využít formulář v pravo – Dotaz k produktu

Máte nějaký dotaz k produktu Posilovač řízení - servořízení s SERVOTORNIC? Napište nám a my vám obratem odpovíme.
Posilovač řízení - servořízení s SERVOTORNIC
8820 Nové K dispozici online